Hirose Electric Co Ltd FX2B-68PA-1.27DSAL(71)
FX2B-68PA-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-68PA-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN HDR 68POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2B-68PA-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2B-68PA-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2B-68PA-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-68PA-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2B-68PA-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-68PA-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2B-68PA-1, FX2B-68PA-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-68PA-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2B-68PA-1.27DSAL(71)
TRIAC SENS GATE 200V 6A TO251 datasheet.pdf
RES SMD 590 OHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 50MA SOT23-5 datasheet.pdf
OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
Z-PACK M.CODING KEY datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 4POS 5.08MM datasheet.pdf
CABLE COAXIAL 18AWG datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 25V 10% 2312 datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 60K OHM 75W datasheet.pdf