Hirose Electric Co Ltd FX2B-68PA-1.27DSL(71)
FX2B-68PA-1.27DSL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-68PA-1.27DSL(71)
Brief Description
CONN HDR 68POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2B-68PA-1.27DSL(71).pdf
Availability of FX2B-68PA-1.27DSL(71)
QUANTITY
FX2B-68PA-1.27DSL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-68PA-1.27DSL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2B-68PA-1.27DSL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package22
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-68PA-1.27DSL(71)
Related LinksFX2B-68PA-, FX2B-68PA-1.27DSL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-68PA-1.27DSL(71) Details Description
Related parts for FX2B-68PA-1.27DSL(71)
TERM BLOCK HDR 24POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 10W datasheet.pdf
IC CTRLR PFC FREQ DCM/CRM 8SOIC datasheet.pdf
FITTING SYS RA ABS BLK 4X4" datasheet.pdf
THYRISTOR 400V 400A SMB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 23.7 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
BAIL datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
Connector Socket 28 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf