Hirose Electric Co Ltd FX2B-80PA-1.27DSL(71)
FX2B-80PA-1.27DSL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-80PA-1.27DSL(71)
Brief Description
CONN HDR 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2B-80PA-1.27DSL(71).pdf
Availability of FX2B-80PA-1.27DSL(71)
QUANTITY
FX2B-80PA-1.27DSL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-80PA-1.27DSL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2B-80PA-1.27DSL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package22
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-80PA-1.27DSL(71)
Related LinksFX2B-80PA-, FX2B-80PA-1.27DSL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-80PA-1.27DSL(71) Details Description
Related parts for FX2B-80PA-1.27DSL(71)
FILTER LINE WIRE TERM 2A datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 470K OHM 0302 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 9.53K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
MANUAL RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf
CABLE COAXIAL RG62A 22AWG 2000' datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 9VC SMD datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 93MM datasheet.pdf
THERMISTOR NTC datasheet.pdf
CAP FILM 4.7NF 5% 400VDC datasheet.pdf