Hirose Electric Co Ltd FX2BA-20SA-1.27R
FX2BA-20SA-1.27R picture photo
Mfg. Part Number
FX2BA-20SA-1.27R
Brief Description
CONN SOCKET 20POS 1.27MM (4PCS)
Datasheet Download
FX2BA-20SA-1.27R.pdf
Availability of FX2BA-20SA-1.27R
QUANTITY
FX2BA-20SA-1.27R Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2BA-20SA-1.27R
Internal Part NumberEIS-FX2BA-20SA-1.27R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package180
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2BA-20SA-1.27R
Related LinksFX2BA-20, FX2BA-20SA-1.27R Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2BA-20SA-1.27R Details Description
Related parts for FX2BA-20SA-1.27R
RES 93.1 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 R/A DIP datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS PNL MNT W/SCKTS datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 24V IN 5V OUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf