Hirose Electric Co Ltd FX2BA-32SA-1.27R
FX2BA-32SA-1.27R picture photo
Mfg. Part Number
FX2BA-32SA-1.27R
Brief Description
CONN SOCKET 32POS 1.27MM (4 PCS)
Datasheet Download
FX2BA-32SA-1.27R.pdf
Availability of FX2BA-32SA-1.27R
QUANTITY
FX2BA-32SA-1.27R Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2BA-32SA-1.27R
Internal Part NumberEIS-FX2BA-32SA-1.27R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2BA-32SA-1.27R
Related LinksFX2BA-32, FX2BA-32SA-1.27R Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2BA-32SA-1.27R Details Description
Related parts for FX2BA-32SA-1.27R
IC CTRLR BUCK PWM 16SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS DUAL .05" SMD datasheet.pdf
DEV EVALUATION KIT SH-2A (WS) datasheet.pdf
IC OPAMP GP 5MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
LED GRN DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 14-24V 4.2A datasheet.pdf
FFC 1.00 TYPE A 28 CKTS LGT 30 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
CAP CER 18PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf