Hirose Electric Co Ltd FX2BA-32SA-1.27R
FX2BA-32SA-1.27R picture photo
Mfg. Part Number
FX2BA-32SA-1.27R
Manufacturer
Product Category
D-Shaped Connectors - Centronics
Brief Description
CONN SOCKET 32POS 1.27MM (4 PCS)
Datasheet Download
FX2BA-32SA-1.27R.pdf
Availability of FX2BA-32SA-1.27R
QUANTITY
FX2BA-32SA-1.27R Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2BA-32SA-1.27R
Internal Part NumberEIS-FX2BA-32SA-1.27R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Shaped Connectors - Centronics
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2BA-32SA-1.27R
Related LinksFX2BA-32, FX2BA-32SA-1.27R Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2BA-32SA-1.27R Details Description
Related parts for FX2BA-32SA-1.27R
CONN EDGECARD 56POS .156 EXTEND datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
XFRMR 6PORT 1:1 60UH SMD datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 7.56"L X 4.38"W datasheet.pdf
MODULE DDR2 SDRAM 1GB 240UDIMM datasheet.pdf
IC CPLD 600MC 4.4NS 256FTBGA datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 91MA 5.7 OHM SMD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
METAL D SUB DUST COVER datasheet.pdf
RES SMD 22.6 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf