Hirose Electric Co Ltd FX2BA-60SA-1.27R
FX2BA-60SA-1.27R picture photo
Mfg. Part Number
FX2BA-60SA-1.27R
Brief Description
CONN SOCKET 60POS 1.27MM (4PCS)
Datasheet Download
FX2BA-60SA-1.27R.pdf
Availability of FX2BA-60SA-1.27R
QUANTITY
FX2BA-60SA-1.27R Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2BA-60SA-1.27R
Internal Part NumberEIS-FX2BA-60SA-1.27R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2BA-60SA-1.27R
Related LinksFX2BA-60, FX2BA-60SA-1.27R Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2BA-60SA-1.27R Details Description
Related parts for FX2BA-60SA-1.27R
IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA datasheet.pdf
IC 4DRVR/3RCVR RS232 5V 24-SSOP datasheet.pdf
IC CTRLR HOT PLUG NEG VOLT 8SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.1A SOT223 datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR ADP1715 datasheet.pdf
RES SMD 340 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 470 OHM 2.5W 10% RADIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 16COND 26AWG 100' datasheet.pdf
CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf
HD 38999 19C 19#23 SKT RECP datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf