Hirose Electric Co Ltd FX2C-100S-1.27DSAL(61)
FX2C-100S-1.27DSAL(61) picture photo
Mfg. Part Number
FX2C-100S-1.27DSAL(61)
Brief Description
CONN RECEPT 100POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2C-100S-1.27DSAL(61).pdf
Availability of FX2C-100S-1.27DSAL(61)
QUANTITY
FX2C-100S-1.27DSAL(61) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2C-100S-1.27DSAL(61)
Internal Part NumberEIS-FX2C-100S-1.27DSAL(61)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2C-100S-1.27DSAL(61)
Related LinksFX2C-100S-1, FX2C-100S-1.27DSAL(61) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2C-100S-1.27DSAL(61) Details Description
Related parts for FX2C-100S-1.27DSAL(61)
SWITCH TACT SPST-NO 0.025A 50V datasheet.pdf
CAP FILM 0.082UF 10% 63VDC RAD datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DL US8 datasheet.pdf
IC USB HOST CTRL HP 128-LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 250W datasheet.pdf
ROUND SPACER #4 PVC 1/8" datasheet.pdf
RES 3.16K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 132PO datasheet.pdf
PLUG RWE 5.08MM EMATE 22 datasheet.pdf