Hirose Electric Co Ltd FX2C-32P-1.27DSA(71)
FX2C-32P-1.27DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2C-32P-1.27DSA(71)
Brief Description
CONN HEADER VERT 32POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2C-32P-1.27DSA(71).pdf
Availability of FX2C-32P-1.27DSA(71)
QUANTITY
FX2C-32P-1.27DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2C-32P-1.27DSA(71)
Internal Part NumberEIS-FX2C-32P-1.27DSA(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2C-32P-1.27DSA(71)
Related LinksFX2C-32P-1, FX2C-32P-1.27DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2C-32P-1.27DSA(71) Details Description
Related parts for FX2C-32P-1.27DSA(71)
IC OTP 512KBIT 90NS 28TSOP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
MODULE RABBITCORE RCM2100 datasheet.pdf
CAP CER 10PF 2KV X7R 1812 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 2KB FLASH 16QFN datasheet.pdf
RACK AND PANEL RCPT 125POS datasheet.pdf
AC DRIVE, 575VAC 25HP 27A IP20 datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC 2DIP datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.3V 20A 66W datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
220000UF 63V 76X220MM 85C 15000H datasheet.pdf