Hirose Electric Co Ltd FX2C-68P-1.27DSA(71)
FX2C-68P-1.27DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2C-68P-1.27DSA(71)
Brief Description
CONN HEADER VERT 68POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2C-68P-1.27DSA(71).pdf
Availability of FX2C-68P-1.27DSA(71)
QUANTITY
FX2C-68P-1.27DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2C-68P-1.27DSA(71)
Internal Part NumberEIS-FX2C-68P-1.27DSA(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package60
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2C-68P-1.27DSA(71)
Related LinksFX2C-68P-1, FX2C-68P-1.27DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2C-68P-1.27DSA(71) Details Description
Related parts for FX2C-68P-1.27DSA(71)
IC REG CTLR MLT CONFG PWM 16DIP datasheet.pdf
IC ADC 24-BIT 20.8KHZ LP 16SSOP datasheet.pdf
DF11 .ABDWF100C0.0010.01 10A datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 5POS SLD CUP datasheet.pdf
RACK SHELF datasheet.pdf
IC TXRX TRUE RS-232 28SSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 61POS SKT datasheet.pdf