Hirose Electric Co Ltd FX2C1-80P-1.27DSAL(71)
FX2C1-80P-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2C1-80P-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN HDR 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2C1-80P-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2C1-80P-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2C1-80P-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2C1-80P-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2C1-80P-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2C1-80P-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2C1-80P-1, FX2C1-80P-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2C1-80P-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2C1-80P-1.27DSAL(71)
CONN EDGECARD 100POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC EEPROM 1KBIT 400KHZ 8SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM datasheet.pdf
MOTOR STARTER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
TVS DIODE 220VWM SMAJ datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS CABLE SKT datasheet.pdf
CAP CER 12PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf