Hirose Electric Co Ltd FX2C2-68P-1.27DSAL(71)
FX2C2-68P-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2C2-68P-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN HDR 68POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2C2-68P-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2C2-68P-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2C2-68P-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2C2-68P-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2C2-68P-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2C2-68P-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2C2-68P-1, FX2C2-68P-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2C2-68P-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2C2-68P-1.27DSAL(71)
RES ARRAY 2 RES 390K OHM 0404 datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 3A 50 MOHM SMD datasheet.pdf
IC OSC SILICON 96MHZ TSOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 24PF 150V 0606 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 48V datasheet.pdf
FUSE AUTO 20A 32VAC/VDC BLADE datasheet.pdf
DECI-CENTER JUMPERS 10POS datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS INLINE PIN datasheet.pdf
381 TB PLUGGABLE PLUG datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf