Hirose Electric Co Ltd FX2CA-32S-1.27DSAL(71)
FX2CA-32S-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA-32S-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN RECEPT VERT 32POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA-32S-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2CA-32S-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2CA-32S-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA-32S-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2CA-32S-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA-32S-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2CA-32S-1, FX2CA-32S-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA-32S-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2CA-32S-1.27DSAL(71)
IC COUNTER BINARY SYNC 16SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 73POS R/A SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 10A 125V datasheet.pdf
ULTRASONIC SENSOR 30" NO datasheet.pdf
CAP ARRAY 68PF 16V NP0 0612 datasheet.pdf
RES 18K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 158 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 39PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf