Hirose Electric Co Ltd FX2CA-80P-1.27DSAL(75)
FX2CA-80P-1.27DSAL(75) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA-80P-1.27DSAL(75)
Brief Description
CONN HDR 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA-80P-1.27DSAL(75).pdf
Availability of FX2CA-80P-1.27DSAL(75)
QUANTITY
FX2CA-80P-1.27DSAL(75) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA-80P-1.27DSAL(75)
Internal Part NumberEIS-FX2CA-80P-1.27DSAL(75)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA-80P-1.27DSAL(75)
Related LinksFX2CA-80P-1, FX2CA-80P-1.27DSAL(75) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA-80P-1.27DSAL(75) Details Description
Related parts for FX2CA-80P-1.27DSAL(75)
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES SMD 14.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf