Hirose Electric Co Ltd FX2CA-80S-1.27DSA(71)
FX2CA-80S-1.27DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA-80S-1.27DSA(71)
Brief Description
CONN RECEPT VERT 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA-80S-1.27DSA(71).pdf
Availability of FX2CA-80S-1.27DSA(71)
QUANTITY
FX2CA-80S-1.27DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA-80S-1.27DSA(71)
Internal Part NumberEIS-FX2CA-80S-1.27DSA(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA-80S-1.27DSA(71)
Related LinksFX2CA-80S-, FX2CA-80S-1.27DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA-80S-1.27DSA(71) Details Description
Related parts for FX2CA-80S-1.27DSA(71)
CONN PLUG PHONE 1/4" 3POS BLACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CAP FILM 0.036UF 5% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
RES 237K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 26.7 OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CUSTOM RESISTOR BLANK 2512 datasheet.pdf
BUZZ PIEZO CIRC 30.70MM PANEL datasheet.pdf
INSERT TOOL 4PX8C 85OHM BACKPLNE datasheet.pdf
HEADER TURRET 2.54MM datasheet.pdf