Hirose Electric Co Ltd FX2CA-80S-1.27DSAL(71)
FX2CA-80S-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA-80S-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN RECEPT 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA-80S-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2CA-80S-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2CA-80S-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA-80S-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2CA-80S-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA-80S-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2CA-80S-1, FX2CA-80S-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA-80S-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2CA-80S-1.27DSAL(71)
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 8DIP datasheet.pdf
IC INVERTER HEX OPN DRN 14-SOIC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 41POS STRGHT PINS datasheet.pdf
SWITCH DIP RECESS RCKR SLD 1POS datasheet.pdf
IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
IC BUFFER ZERO DELAY 3.3V 8-SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 240NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf
560UF 25V 10X25MM 105C 7000H datasheet.pdf