Hirose Electric Co Ltd FX2CA1-100P-1.27DSA(71)
FX2CA1-100P-1.27DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA1-100P-1.27DSA(71)
Brief Description
CONN HEADER VERT 100POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA1-100P-1.27DSA(71).pdf
Availability of FX2CA1-100P-1.27DSA(71)
QUANTITY
FX2CA1-100P-1.27DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA1-100P-1.27DSA(71)
Internal Part NumberEIS-FX2CA1-100P-1.27DSA(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA1-100P-1.27DSA(71)
Related LinksFX2CA1-100P, FX2CA1-100P-1.27DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA1-100P-1.27DSA(71) Details Description
Related parts for FX2CA1-100P-1.27DSA(71)
BOARD TERMINAL TURRET DBL 26POS datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 400MHZ 8MSOP datasheet.pdf
TRIMMER 500K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
CONN DUST COVER 2POS MTA-156 datasheet.pdf
SENSOR 3000PSIS 7/16 UNF 5V datasheet.pdf
IC DEMOD WIDEBAND IQ 3GHZ 24 QFN datasheet.pdf
CAP CER 22PF 100V 10% BP 0805 datasheet.pdf
SENSOR 5MM 5-24VDC PNP datasheet.pdf
DIL SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf