Hirose Electric Co Ltd FX2CA1-100P-1.27DSAL(71)
FX2CA1-100P-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA1-100P-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN HDR 100POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA1-100P-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2CA1-100P-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2CA1-100P-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA1-100P-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2CA1-100P-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA1-100P-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2CA1-100P-, FX2CA1-100P-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA1-100P-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2CA1-100P-1.27DSAL(71)
IGBT 600V 17A 70W TO220AB datasheet.pdf
CAP CER 5.1PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
VARISTOR 613V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
LED RED CLEAR 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
LIMIT SW ADJUSTABLE ROD LEVER datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 9PIN SLD CUP datasheet.pdf
TRANS PNP 40V 10A datasheet.pdf