Hirose Electric Co Ltd FX2CA1-80P-1.27DSAL(71)
FX2CA1-80P-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA1-80P-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN HDR 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA1-80P-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2CA1-80P-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2CA1-80P-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA1-80P-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2CA1-80P-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA1-80P-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2CA1-80P-, FX2CA1-80P-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA1-80P-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2CA1-80P-1.27DSAL(71)
RES SMD 4.42KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 7.68K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 910PF 50V 1111 datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 50POS 2MM SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 15VIN 09VOUT datasheet.pdf
RES 8.06 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 249 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 21K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
XFP CAGE W/OUT ELASOMER GASKET datasheet.pdf
RES 383 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf