Hirose Electric Co Ltd FX4BH-32S-1.27SV(71)
FX4BH-32S-1.27SV(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX4BH-32S-1.27SV(71)
Brief Description
CONN RECEPT 32POS 1.27MM
Datasheet Download
FX4BH-32S-1.27SV(71).pdf
Availability of FX4BH-32S-1.27SV(71)
QUANTITY
FX4BH-32S-1.27SV(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX4BH-32S-1.27SV(71)
Internal Part NumberEIS-FX4BH-32S-1.27SV(71)
Number of Positions32
Pitch0.050" (1.27mm)
Mated Stacking Heights-
Height Above Board0.177" (4.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX4BH-32S-1.27SV(71)
Related LinksFX4BH-32S-, FX4BH-32S-1.27SV(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX4BH-32S-1.27SV(71) Details Description
Related parts for FX4BH-32S-1.27SV(71)
FIXED IND 100UH 275MA 1.8 OHM TH datasheet.pdf