Harwin Inc. G125-MC11205L4-0150F
G125-MC11205L4-0150F picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC11205L4-0150F
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/F 12POS 26AWG 150MM
Datasheet Download
G125-MC11205L4-0150F.pdf
Availability of G125-MC11205L4-0150F
QUANTITY
G125-MC11205L4-0150F Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC11205L4-0150F
Internal Part NumberEIS-G125-MC11205L4-0150F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC11205L4-0150F
Related LinksG125-MC112, G125-MC11205L4-0150F Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC11205L4-0150F Details Description
Related parts for G125-MC11205L4-0150F
IDC CABLE - CKC40G/AE40G/CCE40G datasheet.pdf
HEX STANDOFF 2-56 BRASS 1/4" datasheet.pdf
RES SMD 13K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN CAP DB15 SOCKT W/FLANGE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EXTEND datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 600V 8A ITO220AB datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 15A PPAK SO-8 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.4V 0.15A 4WLCSP datasheet.pdf
RES 193 OHM 0.6W 1% RADIAL datasheet.pdf
NUT DRIVER HEX SOCKET 4MM 6.14" datasheet.pdf