Harwin Inc. G125-MC12005L4-0300F
G125-MC12005L4-0300F picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC12005L4-0300F
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/F 20POS 26AWG 300MM
Datasheet Download
G125-MC12005L4-0300F.pdf
Availability of G125-MC12005L4-0300F
QUANTITY
G125-MC12005L4-0300F Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC12005L4-0300F
Internal Part NumberEIS-G125-MC12005L4-0300F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC12005L4-0300F
Related LinksG125-MC120, G125-MC12005L4-0300F Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC12005L4-0300F Details Description
Related parts for G125-MC12005L4-0300F
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
CONN DB37 CRIMP MALE YLW CHROME datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU 5V 8-SOIC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 75V 250A PLUS220 datasheet.pdf
PWAR WARM WHITE SPOT datasheet.pdf
RES 14.3K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 280 OHM 0.1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
CONN HEADER HSHM 88POS 8ROW STR datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS IN-LINE SKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
OSC PROG 1.3NS 30PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
CONN SMA JACK R/A 50OHM PCB datasheet.pdf