Harwin Inc. G125-MC12005L4-0300M
G125-MC12005L4-0300M picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC12005L4-0300M
Brief Description
1.25MM M/M 20POS 26AWG 300MM
Datasheet Download
G125-MC12005L4-0300M.pdf
Availability of G125-MC12005L4-0300M
QUANTITY
G125-MC12005L4-0300M Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC12005L4-0300M
Internal Part NumberEIS-G125-MC12005L4-0300M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC12005L4-0300M
Related LinksG125-MC120, G125-MC12005L4-0300M Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC12005L4-0300M Details Description
Related parts for G125-MC12005L4-0300M
IC EEPROM 256KBIT 3MHZ 20TSSOP datasheet.pdf
CORD PIN TIP PLUG PATCH 4" BLACK datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG DUAL 14SOIC datasheet.pdf
RELAY MINI SSR 1A 5VDC PCB datasheet.pdf
BCL DIE E1 (190475520) datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
COUPLER 3DB 90DEG 12.4-18GHZ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 250V RADIAL datasheet.pdf
DISPLAY LED 0.56" RED CA TH datasheet.pdf
6.5MM WTB HDR WBOSSKINK RED 6CKT datasheet.pdf
55A PRIMARY/DUAL 8/ L datasheet.pdf