Harwin Inc. G125-MC13405L4-0450L
G125-MC13405L4-0450L picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC13405L4-0450L
Brief Description
1.25MM M/L 34POS 26AWG 450MM
Datasheet Download
G125-MC13405L4-0450L.pdf
Availability of G125-MC13405L4-0450L
QUANTITY
G125-MC13405L4-0450L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC13405L4-0450L
Internal Part NumberEIS-G125-MC13405L4-0450L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC13405L4-0450L
Related LinksG125-MC134, G125-MC13405L4-0450L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC13405L4-0450L Details Description
Related parts for G125-MC13405L4-0450L
IC REG LDO 3.3V 0.1A 5USMD datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 525KHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 118 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V 1111 datasheet.pdf
CAP CER 0.018UF 250V X7R 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 330000UF 20% 35V SCREW datasheet.pdf
LSF-SMT 7.62/08/180 3.5 BK TU datasheet.pdf
DIODE ZENER 11V 350MW SOD123FL datasheet.pdf
CAP FILM 2.7 UF 5% 250 VDC RADIA datasheet.pdf