Harwin Inc. G125-MC15005L4-0300F
G125-MC15005L4-0300F picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC15005L4-0300F
Brief Description
1.25MM M/F 50POS 26AWG 300MM
Datasheet Download
G125-MC15005L4-0300F.pdf
Availability of G125-MC15005L4-0300F
QUANTITY
G125-MC15005L4-0300F Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC15005L4-0300F
Internal Part NumberEIS-G125-MC15005L4-0300F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC15005L4-0300F
Related LinksG125-MC150, G125-MC15005L4-0300F Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC15005L4-0300F Details Description
Related parts for G125-MC15005L4-0300F
CAP CER 330PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V datasheet.pdf
RES SMD 619K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 80V 110A D2PAK datasheet.pdf
MACHINE SCREW PAN SLOTTED 8-32 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
RES SMD 8.25K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf