Harwin Inc. G125-MC15005L4-0300F
G125-MC15005L4-0300F picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC15005L4-0300F
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/F 50POS 26AWG 300MM
Datasheet Download
G125-MC15005L4-0300F.pdf
Availability of G125-MC15005L4-0300F
QUANTITY
G125-MC15005L4-0300F Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC15005L4-0300F
Internal Part NumberEIS-G125-MC15005L4-0300F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC15005L4-0300F
Related LinksG125-MC150, G125-MC15005L4-0300F Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC15005L4-0300F Details Description
Related parts for G125-MC15005L4-0300F
CAP CER 1500PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 14MHZ RRO 8MSOP datasheet.pdf
SCREWDRIVER PHILLIPS #1 6.3" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
RES 20K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 12.1 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONN HEADER 11POS .100" GOLD datasheet.pdf
TERM RING FUNNEL ENTRY datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CAP CER 820PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf