Harwin Inc. G125-MC21005L4-0450L
G125-MC21005L4-0450L picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC21005L4-0450L
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/L 10POS 28AWG 450MM
Datasheet Download
G125-MC21005L4-0450L.pdf
Availability of G125-MC21005L4-0450L
QUANTITY
G125-MC21005L4-0450L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC21005L4-0450L
Internal Part NumberEIS-G125-MC21005L4-0450L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC21005L4-0450L
Related LinksG125-MC210, G125-MC21005L4-0450L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC21005L4-0450L Details Description
Related parts for G125-MC21005L4-0450L
OPTOISO 7.5KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 3POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CCSA WASHDOWN BACK LIGHT-RED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 14.7 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V datasheet.pdf
POT 5K OHM 7.5W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf