Harwin Inc. G125-MC21205L4-0150L
G125-MC21205L4-0150L picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC21205L4-0150L
Brief Description
1.25MM M/L 12POS 28AWG 150MM
Datasheet Download
G125-MC21205L4-0150L.pdf
Availability of G125-MC21205L4-0150L
QUANTITY
G125-MC21205L4-0150L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC21205L4-0150L
Internal Part NumberEIS-G125-MC21205L4-0150L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC21205L4-0150L
Related LinksG125-MC212, G125-MC21205L4-0150L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC21205L4-0150L Details Description
Related parts for G125-MC21205L4-0150L
BOX ALUM GRAY 5.12"L X 3.35"W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC I/O EXPANDER I2C 16B 24TSSOP datasheet.pdf
CABLE SPEAKER 2COND 14AWG 500' datasheet.pdf
OSC XO 8.192MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 280K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
AC/DC PROGRAMMABLE SUPPLY 0-36V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
RES 226 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 3.32 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf