Harwin Inc. G125-MC21205L4-0300M
G125-MC21205L4-0300M picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC21205L4-0300M
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/M 12POS 28AWG 300MM
Datasheet Download
G125-MC21205L4-0300M.pdf
Availability of G125-MC21205L4-0300M
QUANTITY
G125-MC21205L4-0300M Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC21205L4-0300M
Internal Part NumberEIS-G125-MC21205L4-0300M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC21205L4-0300M
Related LinksG125-MC212, G125-MC21205L4-0300M Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC21205L4-0300M Details Description
Related parts for G125-MC21205L4-0300M
CONN HEADER 80POS R/A THRU HO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 EXTEND datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT datasheet.pdf
RES 150 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V datasheet.pdf
CAP FILM 3900PF 2% 16VDC 0805 datasheet.pdf
RES SMD 12.1K OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES CHAS MNT 105 OHM 1% 10W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 90V 0.86A TO-205 datasheet.pdf
508 TB RIS CLA 180 STACK datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 5POS datasheet.pdf