Harwin Inc. G125-MC31205L4-0300M
G125-MC31205L4-0300M picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC31205L4-0300M
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/M 12POS 30AWG 300MM
Datasheet Download
G125-MC31205L4-0300M.pdf
Availability of G125-MC31205L4-0300M
QUANTITY
G125-MC31205L4-0300M Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC31205L4-0300M
Internal Part NumberEIS-G125-MC31205L4-0300M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC31205L4-0300M
Related LinksG125-MC312, G125-MC31205L4-0300M Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC31205L4-0300M Details Description
Related parts for G125-MC31205L4-0300M
RES 10.5 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 4A TO-220AB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 3W DO216AA datasheet.pdf
TWT,STR,BF datasheet.pdf
RES SMD 8.87K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf