Harwin Inc. G125-MC31605L4-0150F
G125-MC31605L4-0150F picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC31605L4-0150F
Brief Description
1.25MM M/F 16POS 30AWG 150MM
Datasheet Download
G125-MC31605L4-0150F.pdf
Availability of G125-MC31605L4-0150F
QUANTITY
G125-MC31605L4-0150F Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC31605L4-0150F
Internal Part NumberEIS-G125-MC31605L4-0150F
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC31605L4-0150F
Related LinksG125-MC316, G125-MC31605L4-0150F Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC31605L4-0150F Details Description
Related parts for G125-MC31605L4-0150F
SIDACTOR UNI 4CHP 65V 150A MS013 datasheet.pdf
TRIAC 200V 1A TO92 datasheet.pdf
RES SMD 665K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SEAL SINGLE WIRE 2-2.7MM datasheet.pdf
RES 200K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN 12VOUT datasheet.pdf
RES 28.7K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS SKT datasheet.pdf
IC CPLD 64MC 20NS 68PLCC datasheet.pdf
HEATSINK DC/DC HALF BRICK VERT datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf