Harwin Inc. G125-MC41605L4-0450L
G125-MC41605L4-0450L picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC41605L4-0450L
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/L 16POS 32AWG 450MM
Datasheet Download
G125-MC41605L4-0450L.pdf
Availability of G125-MC41605L4-0450L
QUANTITY
G125-MC41605L4-0450L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC41605L4-0450L
Internal Part NumberEIS-G125-MC41605L4-0450L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC41605L4-0450L
Related LinksG125-MC416, G125-MC41605L4-0450L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC41605L4-0450L Details Description
Related parts for G125-MC41605L4-0450L
RES SMD 11.3KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV GATE DRIVER 8DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CUTTER SIDE TAPERED FLUSH 4.88" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES 73.2 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 29.4 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CABLE 19COND 16AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.3V SMD datasheet.pdf
RES SMD 47.5 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf