Harwin Inc. G125-MW40150F94
G125-MW40150F94 picture photo
Mfg. Part Number
G125-MW40150F94
Manufacturer
Product Category
Jumper Wires, Pre-Crimped
Brief Description
1.25MM M/F ON 32AWG 150MM
Datasheet Download
G125-MW40150F94.pdf
Availability of G125-MW40150F94
QUANTITY
G125-MW40150F94 Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MW40150F94
Internal Part NumberEIS-G125-MW40150F94
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesGecko Micro-Miniature Connectors
Featured Productgecko-high-reliability-connectors
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyJumper Wires, Pre-Crimped
SeriesGecko
Contact EndPin to Socket
Length5.9" (150mm)
Wire Gauge32 AWG