Harwin Inc. G125-MW40450L94
G125-MW40450L94 picture photo
Mfg. Part Number
G125-MW40450L94
Manufacturer
Product Category
Jumper Wires, Pre-Crimped
Brief Description
1.25MM M ON 32AWG 450MM
Datasheet Download
G125-MW40450L94.pdf
Availability of G125-MW40450L94
QUANTITY
G125-MW40450L94 Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MW40450L94
Internal Part NumberEIS-G125-MW40450L94
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesGecko Micro-Miniature Connectors
Featured Productgecko-high-reliability-connectors
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyJumper Wires, Pre-Crimped
SeriesGecko
Contact EndPin to Cable (Round)
Length17.7" (450mm)
Wire Gauge32 AWG
Contact FinishGold
ColorWhite
Contact Finish Thickness8µin (0.20µm)
Number of Rows1
Number of Conductors1
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MW40450L94
Related LinksG125-MW, G125-MW40450L94 Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MW40450L94 Details Description
Related parts for G125-MW40450L94
IC CODE HOPPING DECODER 18-SOIC datasheet.pdf
RES 301K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 600V 16A TO220AB datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 600MA 200 MOHM datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 1.4MHZ 8SOIC datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 99MM datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
ANTENNA CHIP 2.6GHZ datasheet.pdf
OSC TCXO 19.2MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf