Mechatronics Fan Group G1338S48B1-FSR-TTL
G1338S48B1-FSR-TTL picture photo
Mfg. Part Number
G1338S48B1-FSR-TTL
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 127X38MM TACH 48VDC
Datasheet Download
G1338S48B1-FSR-TTL.pdf
Availability of G1338S48B1-FSR-TTL
QUANTITY
G1338S48B1-FSR-TTL Order Process
Ship out your order
Specifications of G1338S48B1-FSR-TTL
Internal Part NumberEIS-G1338S48B1-FSR-TTL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G1338S48B1-FSR-TTL
Related LinksG1338S48B, G1338S48B1-FSR-TTL Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G1338S48B1-FSR-TTL Details Description
Related parts for G1338S48B1-FSR-TTL
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RELAY SSR DIN RAIL MOUNT datasheet.pdf
CHOKE TOROID 110UH 3.0A VERT datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 18-56V 1.4A datasheet.pdf
MICROFIT 3.0 VERT THRHOLE DR datasheet.pdf
SENSOR 1000PSIA 1/4 NPT W/TEMP datasheet.pdf
TRIMMER 100 OHM 1W LEADS datasheet.pdf
IC FLASH 4MBIT 90NS 48TSOP datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 16V Y5V 1210 datasheet.pdf
IC CLK DIVIDER 2 LVPECL datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC datasheet.pdf