Omron Automation & Safety G3ZA-CT150L
G3ZA-CT150L picture photo
Mfg. Part Number
G3ZA-CT150L
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
CURRENT TRANSFORMER FOR G3ZA
Datasheet Download
G3ZA-CT150L.pdf
Availability of G3ZA-CT150L
QUANTITY
G3ZA-CT150L Order Process
Ship out your order
Specifications of G3ZA-CT150L
Internal Part NumberEIS-G3ZA-CT150L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G3ZA-CT150L
Related LinksG3ZA-, G3ZA-CT150L Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
G3ZA-CT150L Details Description
Related parts for G3ZA-CT150L
IC PROGRAM 4.200V RESET SOT23-5 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL R/A 70POS datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 75MA 7 OHM SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 2.1A 135 MOHM SMD datasheet.pdf
RES 15K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 698K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 18V 220W datasheet.pdf
LED GREEN 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
OSC VCTCXO 12.8MHZ CL SNWV SMD datasheet.pdf
M801 5C 5#16 SKT PLUG OM datasheet.pdf
INDUCTOR 14.0 X 12.8 X 6.5 15UH datasheet.pdf