Mechatronics Fan Group G4028H12B1-RSR-WS
G4028H12B1-RSR-WS picture photo
Mfg. Part Number
G4028H12B1-RSR-WS
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 40X28MM TACH 12VDC
Datasheet Download
G4028H12B1-RSR-WS.pdf
Availability of G4028H12B1-RSR-WS
QUANTITY
G4028H12B1-RSR-WS Order Process
Ship out your order
Specifications of G4028H12B1-RSR-WS
Internal Part NumberEIS-G4028H12B1-RSR-WS
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G4028H12B1-RSR-WS
Related LinksG4028H12, G4028H12B1-RSR-WS Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G4028H12B1-RSR-WS Details Description
Related parts for G4028H12B1-RSR-WS
CONN HEADER 200POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
IC SWITCH BUS FET 10BIT 24-TSSOP datasheet.pdf
IC DAC 12BIT DUAL 3V SER 16-QSOP datasheet.pdf
IC FPGA 380 I/O 672BGA datasheet.pdf
RES SMD 301K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RS PLC DO W/F&MOV 693MDL730 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS TIN datasheet.pdf
1.27 HD SMT SHRD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 2W datasheet.pdf
SCHOTTKY - D2PAK-E3 datasheet.pdf
M5 4 POS FEMALE STRT-BLNT 1MTR datasheet.pdf