Mechatronics Fan Group G8015E12B1-RGR
G8015E12B1-RGR picture photo
Mfg. Part Number
G8015E12B1-RGR
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 80X15MM TACH 12VDC
Datasheet Download
G8015E12B1-RGR.pdf
Availability of G8015E12B1-RGR
QUANTITY
G8015E12B1-RGR Order Process
Ship out your order
Specifications of G8015E12B1-RGR
Internal Part NumberEIS-G8015E12B1-RGR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G8015E12B1-RGR
Related LinksG8015E1, G8015E12B1-RGR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G8015E12B1-RGR Details Description
Related parts for G8015E12B1-RGR
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805 datasheet.pdf
CONNECTOR PLUG 3POS ECON datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
TVS DIODE 130VWM 209VC SMC datasheet.pdf
RES SMD 49.9K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM R-TAB datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 26 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf