Mechatronics Fan Group G8015H12B1-RGR
G8015H12B1-RGR picture photo
Mfg. Part Number
G8015H12B1-RGR
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 80X15MM TACH 12VDC
Datasheet Download
G8015H12B1-RGR.pdf
Availability of G8015H12B1-RGR
QUANTITY
G8015H12B1-RGR Order Process
Ship out your order
Specifications of G8015H12B1-RGR
Internal Part NumberEIS-G8015H12B1-RGR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G8015H12B1-RGR
Related LinksG8015H1, G8015H12B1-RGR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G8015H12B1-RGR Details Description
Related parts for G8015H12B1-RGR
IDC CABLE - MSD34K/MC34M/MCS34K datasheet.pdf
TPS2067EVM-294 datasheet.pdf
Connector Receptacle, Elevated Socket 4 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 8POS PIN datasheet.pdf
VARIABLE TRANSFORMER 280V 50A datasheet.pdf
TERM BLOCK MARKER datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 20W datasheet.pdf