Mechatronics Fan Group G8015H12B2-RGR
G8015H12B2-RGR picture photo
Mfg. Part Number
G8015H12B2-RGR
Brief Description
FAN AXIAL 80X15MM LCKD RTR 12VDC
Datasheet Download
G8015H12B2-RGR.pdf
Availability of G8015H12B2-RGR
QUANTITY
G8015H12B2-RGR Order Process
Ship out your order
Specifications of G8015H12B2-RGR
Internal Part NumberEIS-G8015H12B2-RGR
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G8015H12B2-RGR
Related LinksG8015H1, G8015H12B2-RGR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G8015H12B2-RGR Details Description
Related parts for G8015H12B2-RGR
POLYSWITCH PTC RESET 1.6A T/R datasheet.pdf
CONTROL TEMP RELAY OUT 100-120V datasheet.pdf
DIODE GPP 6A 50V GPP INLINE 4SIP datasheet.pdf
IC FPGA 331 I/O 484BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 100K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 2.43K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf
FUSE 630MA 250V AXIAL datasheet.pdf