Mechatronics Fan Group G9225H12B-FSR-EM
G9225H12B-FSR-EM picture photo
Mfg. Part Number
G9225H12B-FSR-EM
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 92X25MM IP57 12VDC
Datasheet Download
G9225H12B-FSR-EM.pdf
Availability of G9225H12B-FSR-EM
QUANTITY
G9225H12B-FSR-EM Order Process
Ship out your order
Specifications of G9225H12B-FSR-EM
Internal Part NumberEIS-G9225H12B-FSR-EM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G9225H12B-FSR-EM
Related LinksG9225H12, G9225H12B-FSR-EM Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G9225H12B-FSR-EM Details Description
Related parts for G9225H12B-FSR-EM
RES 270 OHM 2W 10% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 27 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC REGISTER SHIFT/STORAGE 20-DIP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 8KB FLASH 24QFN datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP datasheet.pdf
CONN DSUB PLUG 15POS HSG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT datasheet.pdf
350 TB SOC WF VERTICAL datasheet.pdf
MOTION SENSOR V TYPE 100CM datasheet.pdf
OSC MEMS PROG datasheet.pdf
HEAT SHRINK MARKERS 6.4MM datasheet.pdf