Lattice Semiconductor Corporation GAL22V10D-25LJNI
GAL22V10D-25LJNI picture photo
Mfg. Part Number
GAL22V10D-25LJNI
Brief Description
IC CPLD 10MC 25NS 28PLCC
Datasheet Download
GAL22V10D-25LJNI.pdf
Availability of GAL22V10D-25LJNI
QUANTITY
GAL22V10D-25LJNI Order Process
Ship out your order
Specifications of GAL22V10D-25LJNI
Internal Part NumberEIS-GAL22V10D-25LJNI
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Standard Package37
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyEmbedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices)
SeriesGAL®22V10
PackagingTube
Programmable TypeEE PLD
Delay Time tpd(1) Max25.0ns
Voltage Supply - Internal4.5 V ~ 5.5 V
Number of Logic Elements/Blocks-
Number of Macrocells10
Number of Gates-
Number of I/O-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case28-LCC (J-Lead)
Supplier Device Package28-PLCC (11.51x11.51)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GAL22V10D-25LJNI
Related LinksGAL22V10, GAL22V10D-25LJNI Datasheet, Lattice Semiconductor Corporation Distributor
GAL22V10D-25LJNI Details Description
Related parts for GAL22V10D-25LJNI
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM PCB datasheet.pdf
JACK BANA PANEL MT TIN BLU datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
WIRE SADDLE-SIDE ENTRY datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
RES 200K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 25W datasheet.pdf
HIP.10/24.STO.1.16. datasheet.pdf
26500 12C 12#12 SKT PLUG datasheet.pdf
31000UF 50V 51X105 85C ST datasheet.pdf