Murata Electronics North America GAM0335C1E100R1D
GAM0335C1E100R1D picture photo
Mfg. Part Number
GAM0335C1E100R1D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
GAM0335C1E100R1D.pdf
Availability of GAM0335C1E100R1D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
GAM0335C1E100R1D Order Process
Ship out your order
Specifications of GAM0335C1E100R1D
Internal Part NumberEIS-GAM0335C1E100R1D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship GAM0335C1E100R1D today.
SeriesGAM0335C1
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GAM0335C1E100R1D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGAM0335C, GAM0335C1E100R1D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GAM0335C1E100R1D Details Description
Related parts for GAM0335C1E100R1D
RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONN PADDLEBRD 6POS VERT 28AWG datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 4POS 5MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 32POS SKT datasheet.pdf
HTRS DISCRETE AND PACKAGED RTD datasheet.pdf
IC FLASH 1GBIT 110NS 56TSOP datasheet.pdf
OSC MEMS 16.3840MHZ CMOS SMD datasheet.pdf