Sullins Connector Solutions GBB24DYRN
GBB24DYRN picture photo
Mfg. Part Number
GBB24DYRN
Brief Description
CONN CARD EXTEND .050" 24POS
Datasheet Download
GBB24DYRN.pdf
Availability of GBB24DYRN
QUANTITY
GBB24DYRN Order Process
Ship out your order
Specifications of GBB24DYRN
Internal Part NumberEIS-GBB24DYRN
Number of Positions48
Card Thickness0.062" (1.57mm)
Number of Rows2
Pitch0.050" (1.27mm)
ColorBlack
Flange Feature-
Operating Temperature-65°C ~ 125°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GBB24DYRN
Related LinksGBB2, GBB24DYRN Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
GBB24DYRN Details Description
Related parts for GBB24DYRN
CONV DC-DC 48V IN 5V OUT PL 15W datasheet.pdf
FIXED IND 1NH 900MA 80 MOHM SMD datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 25VP-P SMD datasheet.pdf
HOLDER BATT 1/3N CELL SMD datasheet.pdf
MED RED ALLIGATOR CLIP INSU 20A datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR XR16M780-A 48TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
RES SMD 1.58KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP POLYMER 180UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 160MHZ 6-CLCC datasheet.pdf