LEMO GDA.99.160.125VK
GDA.99.160.125VK picture photo
Mfg. Part Number
GDA.99.160.125VK
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Accessories
Brief Description
O-RING - VITON 16.0 X 1.25MM
Datasheet Download
GDA.99.160.125VK.pdf
Availability of GDA.99.160.125VK
QUANTITY
GDA.99.160.125VK Order Process
Ship out your order
Specifications of GDA.99.160.125VK
Internal Part NumberEIS-GDA.99.160.125VK
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Accessories
Series-
Accessory TypeO-Ring
For Use With/Related ProductsCircular Connectors
Shell Size - Insert-
MaterialVITON™
Features-
Color-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GDA.99.160.125VK
Related LinksGDA.99.1, GDA.99.160.125VK Datasheet, LEMO Distributor
GDA.99.160.125VK Details Description
Related parts for GDA.99.160.125VK
MODULE SDRAM 256MB 168DIMM datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 0804 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 8SOIC datasheet.pdf
IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.05K OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 3A 54 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT datasheet.pdf
CAP CER 3PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 680NF 5% 160VDC RAD datasheet.pdf