Panduit GEE144F-C0
GEE144F-C0 picture photo
Mfg. Part Number
GEE144F-C0
Manufacturer
Product Category
Bushings, Grommets
Brief Description
GROMMET EDGE SLOT BLACK 1=100'
Datasheet Download
GEE144F-C0.pdf
Availability of GEE144F-C0
QUANTITY
GEE144F-C0 Order Process
Ship out your order
Specifications of GEE144F-C0
Internal Part NumberEIS-GEE144F-C0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyBushings, Grommets
SeriesGE
Bushing, Grommet TypeGrommet - Edging, Slotted
For Use With/Related ProductsEdges, Irregular Holes
Panel Thickness0.099" ~ 0.144" (2.51mm ~ 3.66mm)