Murata Electronics North America GHM1445X5R105K250
GHM1445X5R105K250 picture photo
Mfg. Part Number
GHM1445X5R105K250
Datasheet Download
GHM1445X5R105K250.pdf
Availability of GHM1445X5R105K250
QUANTITY
GHM1445X5R105K250 Order Process
Ship out your order
Specifications of GHM1445X5R105K250
Internal Part NumberEIS-GHM1445X5R105K250
Delivery TimeIn stock, ship GHM1445X5R105K250 today.
SeriesGHM1445X5R
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GHM1445X5R105K250
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGHM1445X, GHM1445X5R105K250 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GHM1445X5R105K250 Details Description
Related parts for GHM1445X5R105K250
RESISTR KIT 10-1M 1/10W 12200PCS datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
IC CONTROLLER NV BW/RST 20-TSSOP datasheet.pdf
CONV DC-DC 25W 24VIN 15VOUT DUAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 13POS JAMNUT PIN datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 26.9VC SMB datasheet.pdf
SHIELD DRIP KIT 24" datasheet.pdf
OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 24.3 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 56POS PIN datasheet.pdf
3,3UF 250V 6,3X11 datasheet.pdf