Murata Electronics North America GHM1530X7R222K630D50
GHM1530X7R222K630D50 picture photo
Mfg. Part Number
GHM1530X7R222K630D50
Datasheet Download
GHM1530X7R222K630D50.pdf
Availability of GHM1530X7R222K630D50
QUANTITY
GHM1530X7R222K630D50 Order Process
Ship out your order
Specifications of GHM1530X7R222K630D50
Internal Part NumberEIS-GHM1530X7R222K630D50
Delivery TimeIn stock, ship GHM1530X7R222K630D50 today.
SeriesGHM1530X7R22
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GHM1530X7R222K630D50
MURATA Product CategoryMURATA Components
GHM1530X7R222K630D50 Details Description
Related parts for GHM1530X7R222K630D50
IC MCU 16BIT 1KB FLASH 20SOIC datasheet.pdf
IC GATE MULT-FUNC CONFIG 6DSBGA datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 4.54"L X 3.56"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
IEEE 1394 CABLE datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 9SKT SLD CUP datasheet.pdf
RES 120 OHM 0.6W 0.02% RADIAL datasheet.pdf
CONN SLEEVE CRIMP 8, 5.5MM SQ datasheet.pdf