Murata Electronics North America GHM1535X7R224K100
GHM1535X7R224K100 picture photo
Mfg. Part Number
GHM1535X7R224K100
Datasheet Download
GHM1535X7R224K100.pdf
Availability of GHM1535X7R224K100
QUANTITY
GHM1535X7R224K100 Order Process
Ship out your order
Specifications of GHM1535X7R224K100
Internal Part NumberEIS-GHM1535X7R224K100
Delivery TimeIn stock, ship GHM1535X7R224K100 today.
SeriesGHM1535X7R
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GHM1535X7R224K100
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGHM1535X, GHM1535X7R224K100 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GHM1535X7R224K100 Details Description
Related parts for GHM1535X7R224K100
RES SMD 976 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER XH TOP 10POS 2.5MM datasheet.pdf
IC SYSTEM CLOCK CHIP K8 56-TSSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
OPTOISO 2.5KV 2CH OPEN COL 8SSOP datasheet.pdf
FILTR LC SINE WAVE MTR DR 1200A datasheet.pdf
RES 4.32K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 35 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CABLE TIE 14.6"L 40LB BLACK datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323 datasheet.pdf