Matrix Orbital GLK12232A-25-SM-USB-GW-VS-E
GLK12232A-25-SM-USB-GW-VS-E picture photo
Mfg. Part Number
GLK12232A-25-SM-USB-GW-VS-E
Manufacturer
Product Category
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
Brief Description
LCD GRAPHIC DISPL 122X32 WHT/GRY
Datasheet Download
GLK12232A-25-SM-USB-GW-VS-E.pdf
Availability of GLK12232A-25-SM-USB-GW-VS-E
QUANTITY
GLK12232A-25-SM-USB-GW-VS-E Order Process
Ship out your order
Specifications of GLK12232A-25-SM-USB-GW-VS-E
Internal Part NumberEIS-GLK12232A-25-SM-USB-GW-VS-E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyDisplay Modules - LCD, OLED, Graphic
Series-
Display TypeMonochrome
Display ModeTransmissive
Touchscreen-
Diagonal Screen Size-
Viewing Area60.20mm W x 18.00mm H
BacklightLED - White
Dot Pixels122 x 32
InterfaceUSB
Graphics ColorGray
Background ColorWhite
Dot Size0.40mm W x 0.45mm H
Dot Pitch0.44mm W x 0.49mm H
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GLK12232A-25-SM-USB-GW-VS-E
Related LinksGLK12232A-25-, GLK12232A-25-SM-USB-GW-VS-E Datasheet, Matrix Orbital Distributor
GLK12232A-25-SM-USB-GW-VS-E Details Description
Related parts for GLK12232A-25-SM-USB-GW-VS-E
MULTIVIBRATOR DUAL PREC 16SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
CARD EDGE 26POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
IC DAC 16BIT SER 16-TSSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-36VIN 12VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W datasheet.pdf
RES 255K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FLASH 256MBIT 16-SOIC datasheet.pdf
POSITIONER datasheet.pdf
CAP CER 11PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 1.19A 200 MOHM datasheet.pdf